Ponúkam Vám moje služby

Moje fotky sú inšpirované svetlom a farbami v prirodzenom tone bez nezmyselného kolorovania.

fotenie rodín a deti – fotografie plné nehy, lásky a hravosti. Exteriérové a interiérové fotografie v mojom fotoštúdiu v Trebišove v priateľskom prostredí. Fotenie rodín a detí. každá scéna by mala mať dušu a fotograf musí mať neustále na pamäti emócie, mojim cieľom je spokojnosť u klientov.

Fotenie v tehotenstve – tehotenstvo je to najkrajšie obdobie nielen pre celú rodinu, ale hlavne pre ženu, ktorá nosí pod svojim srdcom očakávané dieťatko. Vaše bruško je krásne guľaté a tak o pár dní, či týždňou príde na svet niečo fakt neuveriteľne milé a krásne.

reklamná fotografia potrebuje zvyčajne viac voľného priestoru okolo objektu. Každá scéna by mala mať aj variant pre extrémny výrez a fotograf musí mať neustále na pamäti emócie, s ktorými chce firma a predajca ďalej pracovať a prispôsobiť im symboliku.

fotenie portrétov a business portrétov – fotografia môže zaznamenať podobizeň človeka, ale aj jeho osobnosť, charizmu, vyžarovanie, vnútornú energiu, silu, životný postoj… portrét je oveľa viac ako len kópia svetelnej stopy človeka v istom priestore. Hovorí sa, že portrét je tvrdá fotografická disciplína.

fashion – modeling – foto – fotograf v Trebišove so zameraním fashion fotenie-foto na modeling a book na prezentáciu a fotenie do časopisov. 

profesionálne fotenie párov, ktoré si užijete spolu. Vyberte si pohodové fotenie bez umelých póz, pri ktorom sa budete cítiť dobre. Výber miesta závisí len na vás. Či už máte nejaké obľúbené miesto na prechádzky, trasu ako chodíte venčiť psíka, miesto vášho prvého rande alebo kľudne u vás doma. Fotenie párov – fotograf v Trebišove prirodzene krásne fotografie ako výsledok nášho stretnutia.

glamour & boudoir – fotenie aktov len pre ženy alebo páry, ktoré chcú skúsiť niečo nové, tajomné či sexi. Premýšľate nad šteklivým portrétom vo zvodnom korzete alebo pančuškách … chcete sa stať na chvíľu modelkou a zachytiť línie svojho tela v podobách po akých možno práve on túži?

Svadobný fotograf

Som fotograf na svadbu Ľuboš. A vy ste isto zaľúbený pár, ktorý hľadá fotografa na svadbu. Tešíte sa na svadobné fotenie, z ktorého nebudú len fotky, ale aj skvelý zážitok?

Vaša svadba bude super!

Čaká Vás prirodzený pohyb, zabáva, uvoľnená atmosféra a veľa smiechu. Postarám sa o prirodzené svadobné fotky. Vy si budete užívať a ja budem fotiť. Pri mojom štýle svadobného fotografovania vôbec nemusíte pózovať, ak vyslovene nechcete. Teda okrem povinnej jazdy, ktorou je napríklad spoločná fotka svadobných hostí. Najoriginálnejšie, najzábavnejšie, najprirodzenejšie, najromantickejšie a najlepšie fotografie vznikajú len tak. Spontánne a bez pózovania. Mojim cieľom je, aby ste nedostali len svadobné fotky, ale aby ste cez fotografie spomínali na zážitok zo svadobného fotenia a Vášho svadobného dňa.

A nerobí nám problém vycestovať aj do …

Samozrejme že nerobí. Krásne, unikátne a predovšetkým Vaše priestory sa neschovávajú v ateliéri ale u Vás. Tak isto ani svadba či firemné podujatie nepríde za nami ale my prídeme k Vám.

Disponujeme plné mobilnou štúdiovou osvetľovacou, fotografickou technikou a autom, takže sa vieme dostať všade tam, kam nás zavoláte.