Vytvoríme Vám grafiku podľa Vašej predstavy.

Ak nemáte, alebo chcete poradiť so  spracovaním grafiky ochotne vám navrhneme kreatívnu grafiku podľa vašich predstáv a požiadaviek  na leták, prospekt, brožúru, alebo katalóg vašich produktov.  Všetky naše tlačoviny, ktoré vyrábame je samozrejme, že  i graficky dokážeme navrhnúť. Schválenie grafického návrhu  môžete urobiť jednoducho prostredníctvom e-mailu, dodaním nátlačkov, alebo osobne v štúdiu.

Grafické návrhy a úprava vizitiek

Profesionálny a elegantný grafický návrh a spracovanie vizitky je základným predpokladom pre úspešné zastúpenie vašej spoločnosti alebo činnosti a nestratenie sa v priemernosti.

Grafický návrh letákov 

Realizujeme grafické návrhy letákov a tlač všetkých typov od jednoduchých riešení až po náročné návrhy letákov určené pre obchodných partnerov. Samozrejmosťou sú individuálne grafické návrhy letákov, vizitiek, ktoré zodpovedajú firemnej identite. 

Grafika webstránok

Na základe vašich požiadaviek vám vytvoríme grafický návrh web stránky, teda originálnu grafiku pre váš web. Využiť tiež môžete niektorú z preddefinovaných šablón podľa vášho výberu z našej ponuky. Ak máte záujem o vytvorenie originálneho dizajnu pre vašu web stránku, pripravíme vám grafický návrh na mieru, ktorý na základe pripomienok spracujeme do konečného vzhľadu vášho webu.