Reklamné predmety

311715758_1256950575149468_8226147638907404959_n

Potrebujete vaše logo na perách, hrnčekoch či iných darčekových a reklamných predmetoch? Kvalitnú potlač reklamných predmetov vyrobíme rýchlo a za výhodné ceny.

Reklamné predmety v komplexnej ponuke s potlačou ako reklamné perá a reklamné písacie potreby, reklamné hrnčeky, tričká, a ďalšie.

Potlač reklamných predmetov

Vybrať tu najvhodnejšiu potlač si vyžaduje znalosti o jednotlivých technológiach potlače. Poradíme Vám aké sú možnosti, podľa druhu materiálu,  koľko kusov a aký motív chcete potlačiť. Dôležitá je aj  farebnosť, trvácnosť, veľkosť a tvar motívu.

Správne zvolené propagačné predmety a firemné reklamné darčeky môžete využiť ako poďakovanie pre nových aj existujúcich obchodných partnerov. V našej ponuke nájdete reklamné perá, tričká, hrnčeky a iné.

Reklamné tričká s potlačou

Reklamné tričká s DTG potlačou si u nás môžete objednať vo veľkostiach od S po XXL. Firemné tričká tlačíme v mnohých farbách — ponúkame dámske alebo pánske verzie. Môžete si navrhnúť rovnako prednú, zadnú časť alebo rukávy. Potlače na tričká nanášame vo fotografickej kvalite.

Chceli by ste očarujúcu, lacnú klasickú potlač tričiek alebo tlač značkových tričiek premium? Vyberte si najvhodnejšiu farbu trička, strihajte a vyplňte ho logom, fotografiou alebo ľubovoľnou grafikou. Vykonávame personalizovanú potlač reklamných tričiek na každú príležitosť — na veľtrhy, výlety či koncerty. Chcete mať jednotný outfit pre svojich zamestnancov? Objednajte si tričká s logom.

Reklamné šiltovky — potlačte ich svojím logom

Hľadáte firemné šiltovky na výlety, koncerty či iné akcie vo vonkajšom prostredí? U nás si môžete zadať zákazku na potlač reklamných šiltoviek — lacno, rýchlo, online. Ponúkame veľký výber farieb a rôznych modelov. Uprednostňujete klasické bavlnené šiltovky, tie s farebným šiltom alebo možno čiapky so športovým charakterom? Reklamné šiltovky si môžete potlačiť svojim logom — už od 10 kusov.

Tašky a batohy s reklamnou potlačou

Reklamné tašky a batohy s potlačou sú predmetmi, ktoré si Vaši zákazníci jednoznačne zamilujú. Bavlnené tašky s fotografiou alebo logom budú efektívnou reklamou firmy, podujatia alebo produktu. Príjemcovia si ich s radosťou vezmú a Vaše posolstvo sa bude šíriť svetom.

Chcete zdôrazniť ekologické hodnoty firmy? Rozhodnite sa pre ekologickú reklamnú tašku — vyrobenú z juty alebo recyklovaného materiálu. Hľadáte univerzálny reklamný predmet? Tašky s farebnou potlačou budú trefou do čierneho!

Chcete potlačiť športové tašky alebo batohy svojim logom? Reklamné batohy s potlačou si môžete objednať už od 10 ks. Môžete si vybrať potlač batohov – vreciek, univerzálnych batohov alebo tašiek na notebook. Potrebujete športové firemné tašky? Mohli by sa Vám zapáčiť polyesterové vrecká s potlačou alebo športová taška s vreckom na topánky.

Reklamné perá s potlačou alebo gravírovaním

Chcete si objednať potlač reklamných pier — s logom, venovaním alebo ľubovoľným nápisom? U nás nájdete obrovský výber firemných pier — kovových, plastových alebo ekologických — napr. z korku alebo lepenky. Na perá vytlačíme alebo vygravírujeme čokoľvek budete chcieť.

Môžete si vybrať klasické perá aj modely so stylusom, zvýrazňovačom, podsvieteným logom alebo ekologické perá (napr. perá z pšeničného vlákna). U nás si objednáte kreatívne reklamné perá v štýle eko — z kartónu, korku alebo recyklovaných materiálov.

V ponuke máme univerzálne, lacné perá s potlačou, ako aj prestížne darčekové sady — s perom a rollerom. V tejto časti nájdete aj ceruzky a mini zvýrazňovače, ktoré sú pripravené na Váš projekt.

Termohrnčeky a fľaše s potlačou a gravírovaním

V tejto podkategórii nájdete atraktívne hrnčeky, termosky či fľaše s potlačou alebo gravírovaním. Termohrnčeky a fľaše s logom sa osvedčia v kancelárii, na ceste do práce, na akcii alebo konferencii. Ak hľadáte módny firemný darček, pozrite si personalizované reklamné fľaše dostupné v štýlovom puzdre s príveskom.

S nami si môžete vytlačiť efektné reklamné hrnčeky, termosky a fľaše s objemom od 250 do 500 ml. Na výber máte mnoho farieb a tvarov, aby ste čo najlepšie prezentovali svoju firmu. V tejto časti nájdete aj opakovane použiteľnú teleskopickú slamku na pitie a reklamnú fľašu s ľubovoľným gravírovaním.

Kancelárske potreby s logom

V tejto sekcii máme veľa kreatívnych firemných vychytávok, antistresové loptičky s potlačou, zápisníky a podložky pod myš. Všetko to sú efektné firemné reklamné predmety, ktoré sa hodia do kancelárie alebo ako špeciálne firemné darčeky. Firemné zápisníky s logom sa rozhodne zídu každému a podložky pod myš s logom budú praktickým kancelárskym prvkom a hlavne celoročnou reklamou firmy.

Hľadáte jedinečný firemný darček s logom? Čo by ste povedali na gravírované, dizajnové drevené stolové hodiny s funkciou bezdrôtového nabíjania telefónu? Jedná sa o veľmi trendy a moderné stolové hodiny s logom, ktoré si Vaši zákazníci určite zamilujú.

Drevené večné hodiny s gravírovaním ocenia milovníci nadčasových a elegantných reklamných predmetov. Po jednej kúpe Vám budú navždy slúžiť. Stačí, ak ich budete každý deň otáčať, aby ste mali vždy na očiach aktuálny dátum (a zároveň naše logo).

Ponuka služieb

V našej ponuke nájdete

 • Reklamné trička s potlačou
 • Šiltovky s potlačou
 • Látkové nákupné tašky
 • Reklamné batohy
 • Reklamné perá a písacie potreby
 • Kancelárske potreby
 • Reklamné predmety do domácnosti a gastronómie
 • Termohrnčeky a fľaše s potlačou
 • Reklamné dáždniky
 • Kľúčenky a otvárače
 • Baterky a náradie
 • Po dohode aj iné ...