Ste pripravení posunúť tlač plagátov na vyššiu úroveň? Chcete prezentovať svoju firmu vo veľkom formáte? To je skvelé, pretože teraz je profesionálna tlač reklamných plagátov na stenu na dosah ruky. Vyberte si najvhodnejší podklad, formát a povrchovú úpravu a zviditeľnite sa.

Potrebujete svojich zákazníkov informovať o pripravovanej udalosti, nových službách alebo akcii? Vytlačte reklamný plagát, ktorý si každý všimne. Vyberte si u nás najlepší formát a podklad, matný alebo lesklý povrch. Objednajte si tlač plagátov online – a očakávajte to najlepšie. Čo ponúkame ako štandard?

 • Tlač plagátov v mnohých veľkostiach – od A3 po XXL
 • Plagáty na podklade s gramážou 90 až 350 g
 • Výroba plagátov orezaných na mieru
 • Až 4 typy povrchovej úpravy
 • Tlač na mnohých podkladoch s rôznou gramážou (ofset, krieda, blueback)
 • Objednávky rôznych vzorov v rámci 1 objednávky
 • Perfektná kvalita tlače
 • Tlač plagátov – od 1 kusa až po veľké náklady

Vaše nápady prekračujú štandardný rámec? Napíšte nám alebo zavolajte a opýtajte sa na tlač personalizovaných plagátov na mieru.

Jednostranné plagáty

Chcete informovať o novej propagačnej kampani, produkte alebo udalosti? Vytvorte reklamnú správu v prispôsobenom formáte. Jednostranné plagáty tlačíme až v 13 formátoch, od A3 po XXL plagáty. Vaše nápady vytlačíme na ofsetovom, kriedovom podklade – v lesklej či matnej forme, alebo podklade blueback. Chcete vytlačiť rôzne verzie plagátu na stenu v rámci jedného nákladu? Nie je nič jednoduchšie – vyberte tlač online rôznych vzorov v rámci 1 objednávky. Upravte grafiku podľa veľkosti plagátu a môžeme ísť na to! Vaše plagáty sú pripravené na propagáciu!

Chcete niečo extra? V našej ponuke nájdete aj tlač plagátov premium. Radi Vám splníme všetky priania a zabezpečíme tak pôsobivé plagáty napríklad na matný alebo lesklý kriedový papier s UV 3D lakom, ale aj pozlátením či postriebrením. Popusťte uzdu svojej fantázii a odlíšte sa od konkurencie.

Chcete svoje plagáty ochrániť pred prehnutím? Sme tu pre vás s reklamnými plagátmi s lištou! Biela, čierna alebo lesklá strieborná lišta spevní papier a ozvláštni akýkoľvek motív, aby plagáty vyzerali dokonale.

Obojstranné plagáty

Kedy sa oplatí objednať tlač obojstrannú plagátov online? Obojstranné plagáty umožňujú expozíciu v obchodných výkladoch, autobusových zastávkach, presklených kanceláriách či reštauráciách. Vďaka hustému, potiahnutému podkladu získate silnú, obojstrannú správu bez toho, aby tlač prešla na druhú stranu. Efekt? Intenzívne farby a čitateľná reklamná správa – na oboch stranách plagátu.

Výhody obojstranných plagátov:

 • Zobrazenie rovnakej grafiky – na oboch stranách
 • Môžete si vybrať až z 9 formátov
 • Matný alebo lesklý kriedový papier z rôznou gramážou (od 130 do 350 g)
 • Možnosť objednať rôzne vzory v rámci 1 objednávky

Veľkoformátové plagáty

Pritiahnite pozornosť zákazníkov a vytvorte veľkoformátový reklamný plagát. Veľkoformátové plagáty poskytujú obrovské pole na kreatívne návrhy. Potrebujete plagát propagujúci koncert, festival alebo veľtrh? Plagáty na stenu vo formáte XXL uľahčia oslovenie mnohých príjemcov. Využite silu veľkého formátu vo svoj prospech!

Môžete sa spoľahnúť na trvanlivé a intenzívne farby a správu – ktorá nezostane bez povšimnutia. Vonkajší plagát je veľmi trvalý a odolný voči poveternostným podmienkam. Využite svoj potenciál na propagáciu nákupných centier, nových kolekcií, koncertov alebo podujatí. Ak hľadáte outdoorový plagát v pôsobivom formáte a nekompromisnej kvalite tlače, lepšie miesto už nenájdete.

Tlač plagátov na akúkoľvek udalosť v najvyššej kvalite

Čokoľvek potrebujete propagovať, od produktov až po akcie, máme pre Vás kvalitný papier, prvotriedny materiál a technológie na tlač vášho návrhu. Kvalitná tlač je totiž polovicou úspechu. Nepokazte potenciál skvelo pripraveného návrhu plagátov nekvalitnou tlačou. U nás si zabezpečíte to najlepšie pre vlastný originálny návrh. Prihovorte sa Vašej cieľovej skupine bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v oblasti kvality tlače.