Profesionalizmus na prvý pohľad? Predstavte sa vo veľkom štýle – pomocou jedinečnej firemnej vizitky. Dobre navrhnutá vizitka priťahuje pozornosť a nakláňa ku kontaktu. U nás si môžete vyrobiť vizitky, ktoré robia (a zanechávajú) dobrý dojem!

Vizitky – objavte ich znovu!

Vizitka je klasický, nadčasový prvok vizuálnej komunikácie. Prvý dojem môžete urobiť iba raz, preto Vám radi vytlačíme vizitky v úžasnej kvalite a za dobrú cenu. Dávate prednosť klasickým firemným vizitkám alebo skladaným vizitkám? Objednajte si tlač vizitiek online – v klasickom formáte a pôsobivých farbách. Perfektnú povrchovú úpravu máte u nás v štandarde. Zvýraznite vizitku pomocou:

  • zaoblených alebo pravouhlých rohov
  • zušľachtených papierov (až 16 druhov podkladov vrátane štruktúrovaných a farbených v hmote)
  • matná, lesklá fólia alebo soft touch
  • parciálny UV lak

Skladané vizitky

Vaša kreativita sa nezmestí na dve strany klasickej vizitky? Pozrite sa na skladané vizitky. Môžete si na ne dať nielen kontaktné údaje, ale aj fotografiu, mapu, kontaktnú pozvánku a QR kód. Skladané vizitky vyrábame v klasickej veľkosti 85 x 55 alebo 90 x 50 mm, čo uľahčuje ich úschovu – a čo je najdôležitejšie – ich rozdávanie!

Skladané vizitky – vyjadrite svoje JA!

Môžete navrhnúť až 4 strany skladanej vizitky – vytlačíme ich v plných farbách a s mimoriadnou presnosťou. Objednajte si vizitku na jednom zo 16 podkladov – s vybraným zušľachtením. V rámci 1 objednávky si môžete vybrať rôzne vzory. Chcete viac? Pozrite sa na naše výtlačky na tmavom pozadí a uvidíte, aké budú živé farby s bielou podtlačou.

Vizitky premium

V našej ponuke nájdete aj vizitky premium, ktoré dokážu urobiť nezabudnuteľný dojem na obchodného partnera alebo klienta! Pri tomto produkte máte k dispozícii bohatú škálu zušľachtení – od povrchovej úpravy vizitiek matnou fóliou na oboch stranách, cez striebrenie, zlátenie a dokonca… použitie konvexného 3D UV laku! A naviac – dva druhy papiera – klasická krieda silk 350 g a jemnejší a trochu ušľachtilejší Mohawk EggShell 324 g. Vyberte si z palety riešení, mixujte možnosti a vytvárajte vizitky, na ktoré nikto nezabudne!

Ako si objednať výrobu vizitiek online?

Tlač firemných vizitiek nebola nikdy jednoduchšia. Obrovské možnosti tlače a prispôsobenia vizitiek sú na dosah ruky. Odošlite nám svoj návrh vizitky – objednajte si výrobu vizitek bez vychádzania z domu alebo kancelárie. Pripravte si súbor na tlač podľa našich odporúčaní a o niekoľko dní doručíme hotové dielo priamo Vám alebo Vašim klientom. Máte internetový obchod, prevádzkujete právnickú firmu, vytvárate inovatívny startup? Firmové vizitky poskytujú nielen informácie o Vašej spoločnosti, ale aj pozitívne dojmy. Máte pochybnosti alebo otázky? Kontaktujte našich odborníkov telefonicky (0908 881 058) alebo e-mailom (objednavky@creativedesigntv.sk).