Tlač reklamných letákov

Prilákajte pozornosť zákazníkov pomocou letákov – jednostranových alebo skladaných. Letáky sú jedným z najúčinnejších spôsobov prezentácie Vašich produktov a služieb v optimálnom formáte.

Reklamné letáky – zákazníci na dosah ruky

Či už ide o upozornenie na novú službu, kontaktné údaje alebo pozvánku na využitie zľavy – tlač letákov online Vám pomôže dosiahnuť Váš cieľ. Reklamné letáky sú nenahraditeľné na veľtrhoch, v sídle firmy alebo ako dodatok k objednávke. Využite ich potenciál – vyplňte ich zaujímavou grafikou a textom. Uistite sa, že je obsah jasne usporiadaný, pridajte zľavový kupón alebo pozvánku. Obrovský potenciál reklamných letákov máte na dosah ruky – využite ich vo svojom štýle. Informačné letáky sú užitočné v kanceláriách, kultúrnych inštitúciách alebo na veľtrhoch. Letáky možno distribuovať aj v blízkosti firmy alebo v strategických mestských priestoroch. Účinný reklamný leták priťahuje pozornosť svojím vzhľadom a udržiava ju premysleným obsahom.

Letáky online – objednajte si ich do svojej kancelárie

Použite reklamný leták na informovanie zákazníkov o nových produktoch alebo na oslovenie nových klientov. Neuznávate vo svojej práci kompromisy? Ani my, a preto sa môžete spoľahnúť na impozantnú kvalitu za priaznivú cenu. Vytlačte si letáky – na najvhodnejšom podklade a v zodpovedajúcom formáte. Štandardná ponuka zahŕňa:

  • 8 formátov letákov
  • 13 druhov papiera v rôznych hmotnostiach (lesklá/matná krieda, ofset, Kraftliner)
  • Potlač 4/0, 4/4, 5/5 (4 + biela/4 + biela), 5/0 (4 + biela/0), 1/0 (biela/0), 1/1 (biela/biela) , 1/0 (čierna/0), 1/1 (čierna/čierna)
  • Možnosť objednať rôzne vzory v rámci 1 objednávky
  • Zušľachtenie – UV lak, fólia lesklá/matná/soft touch; fólia (matná/soft touch) + parciálny UV lak

Skladané letáky

Ak chcete rozsiahlejšiu reklamu v prehľadnom formáte, rozhodnite sa pre tlač skladaných letákov. Vytlačte si skladané letáky a vytvorte tak esenciálnu prezentáciu produktov, firmy alebo služieb. Skladaný leták Vám umožní pridať veľa informácií a fotografií – v ľahkom a prehľadnom usporiadaní. Skladané letáky budú ideálne na vytvorenie prezentácie nových služieb, ponuky alebo strojového parku. Tlač zložených letákov si často objednávajú aj kiná, divadlá či hotely. Ak chcete vytlačiť sprievodcu, repertoár alebo line-up, určite si vyberte skladané letáky.

Skladajte príbeh, spolu s letákmi

Vyberte si skladané, farebné reklamné letáky, ak chcete sprostredkovať veľa informácií v príjemnej forme. Predstavte sa, predstavte svoju firmu, povedzte niečo o službách a postupoch. Porozprávajte svoj príbeh, poraďte alebo inšpirujte svoje publikum! Ak chcete zvýšiť svoj predaj, vytlačte na skladanom letáku zľavový kód, pozvánku alebo špeciálnu ponuku. Online letáky tlačíme na rôzne druhy papiera a s výnimočnou povrchovou úpravou.

Ako si objednať tlač letákov online?

  • Vyberte si z 12 vzorov skladaných letákov
  • Vyberte spôsob skladania letákov (letáky skladané na polovicu, v tvare písmena „c“, „z“, okienka, harmoniky alebo mapy) a počet strán (od 4 do 24)
  • Prispôsobte podložie a gramáž letáka (krieda 130-250 g, matná/lesklá, ofset 90-240 g alebo Kraftliner 170-250 g)
  • V rámci 1 objednávky si môžete vybrať rôzne vzory
  • Vyberte si optimálne zušľachtenie letáka – fólia (lesklá, matná, soft touch) alebo fólia (matná, soft touch) + parciálny UV lak

Či už chcete zvýšiť povedomie o značke v očiach svojich zákazníkov alebo propagovať miestnu udalosť – vyberte si jeden z mnohých veľkostí papiera a spôsob skladania letáka. Efektívna reklama? Máte na to papier!